Merginų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merginų forumas

Forumas apie merginų problemas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mitybos įpročiai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Akvilė.^
Admin
Akvilė.^


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-07-14
Age : 28
Miestas : Plungė

Mitybos įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mitybos įpročiai   Mitybos įpročiai I_icon_minitimeAntr. 07 15, 2008 5:03 pm

Ar laikotės dietų? Gal esate vegetarė? O gal užkietėjusi mėsos mėgėja? Papasakokite savo maisto valgymo įpročius.
Atgal į viršų Go down
https://merginoms.darkbb.com
dragute

dragute


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-12-19

Mitybos įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitybos įpročiai   Mitybos įpročiai I_icon_minitimeSk. 12 19, 2010 11:58 am

Aš nei vegetarė, nei užkietėjusi mėsos megėja. Mėgstu beveik viską, kas valgoma. Stengiuosi nepersivalgyti ir valgyti per dieną daug kartų po truputį. Wink
Atgal į viršų Go down
Kotryna




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-01-03

Mitybos įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitybos įpročiai   Mitybos įpročiai I_icon_minitimeAntr. 01 03, 2012 2:59 pm

Gal truputi ne i tema,bet...
Rytoj varau ,"ryti zarna" , be proto bijau. Si procedura buvo man daryta ir anksciau ,bet senai ir nepamenu visko.
Man dabar 18 metu beveik ,bet vistiek labai bijau. Pabodo kenteti skrandzio skausmus ,o tai buvo pasekme dietu laikymosi. Dabar nuo to zodzio "pykina".
Gal galite papasakoti kaip tai viskas vyksta ,nes jau gera savaite mane apemusi panika ,labai bijau!!! ;(((((*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mitybos įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitybos įpročiai   Mitybos įpročiai I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mitybos įpročiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Merginų forumas :: Merginoms :: Grožis-
Pereiti į: