Merginų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merginų forumas

Forumas apie merginų problemas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau...

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
saulyte




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-10-31

Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau...   Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau... I_icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 10:52 pm

Kad ir kaip keistai nuskambėtų yra daug apleistų būtent merginų forumų. Sutinkate?
Tai va siūlau vienytis ;DD na galit ir į mergina.forumotion.com nueiti na bet nebūtinai į mano ;]*~ Tiesiog siūlau visoms sukurti vieną, bet labai gerą ir nustori kurti po vieną ;P
Atgal į viršų Go down
dragute

dragute


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-12-19

Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau...   Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau... I_icon_minitimeSk. 12 19, 2010 12:12 pm

Aš patarčiau taip pat, bet kad jau sukūrei šitą, tai gal geriau būtų paplatinti cheers
Atgal į viršų Go down
 
Man sunku asti gerą ir aktyvų forumą... O jums? pusę tų kurie yra googlėje būna neaktyvūs taigi siūlyčiau...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Merginų forumas :: Svarbu :: Forumo taisyklės-
Pereiti į: